گردنبندهای شبتاب ما برای شارژ شدن نیاز به نور خورشید و یا لامپ دارند که گردنبند ها وقتی به دست شما می‌رسد ممکن است نوری نداشته باشد چون چند روز در فضای تاریک بسته بندی بوده است. بهتر است گردنبند خود را با نور لامپ شارژ کنید چون نور خورشید در طولانی مدت ممکن است باعث زرد شدن گردنبند شما شود. همچنین گردنبند شما هر چه بیشتر در معرض نور باشد بیشتر نور جذب کرده و مدت طولانی تری نور ساطع می کند.

رزین اپوکسی که رزین یک ماده 2 جزئی مانند چسب است که پس از خشک شدن مانند پلاستیک و شیشه سفت و مقاوم می شود.

رزین اپوکسی ماده ای مانند چسب هست که از دو جز به نام رزین و هاردنر تشکیل شده که به صورت مایع هستند و مانند آب شفاف است و در مقابل فشار و ضربه تا حد قابل قبولی مقاوم است و شکستن و خورد شدن آن آسان و راحتت اتفاق نمی‌افتد

جنس فلز دور پلاک ها استیل و خود پلاک ها رزینی هستند.

خیر، خوشبختانه فلز استیل و رزین باعث حساسیت پوستی نمی‌شوند.

بسته به نوع سفارش شما، ساخت محصولات ممکن است 5 الی10 روز زمان ببرد و پس از اتمام مراحل ساخت، محصول شما با پست پیشتاز ارسال می‌شود که نهایتا بعد از 72 ساعت کاری محصول به دست شما می رسد.

برای تهران ارسال با اسنپ باکس هم داریم که در این صورت هزینه ارسال برعهده مشتری می‌باشد.

بله، جعبه های لوناتیکا جنس کرافتی دارند و مخصوص زیورآلات می‌باشند.

فریم های طلایی و نقره ای استیل هستند و هیچگونه تغییر رنگ ندارند و رنگ آن ها از بین نمی‌رود و فریم های مشکی هم استیل با آبکاری رنگ مشکی هستند که تغییر رنگ ندارند اما با ضربه یا خراش محکم، ممکن است رنگ آنها بپرد.

همه انواع رزین با گذشت زمان و پس از در معرض نور قرار گرفتن تغییر رنگ می‌دهند و رو به زردی می‌روند اما این تغییر رنگ بسته به کیفیت رزین متفاوت است و هر چقدر رزین با کیفیت تر باشد، سال های بیشتری زمان می‌برد تا تغییر رنگ پیدا کند و حتی ممکن است تغییر رنگ آن آنقدر جزئی باشد که مشخص نشود. لوناتیکا به شما این اطمینان را می‌دهد که از بهترین متریال موجود در بازار سفارش شما را می‌سازد.